PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 185 W ŁODZI

Get Firefox! Get Thunderbird! Comenius

BAL JESIENI

23 października.
Jesień, ach to ty…. Dzieci w ramach integracji brały udział w barwnych korowodach, konkursach, zabawie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzieciom strojów.

WYCIECZKA DO ZOO

7 października.
Światowy Dzień Zwierząt spędziliśmy w ZOO. Pani przewodnik opowiadała o zwyczajach, pożywieniu i zachowaniu wybranych zwierząt. Głaskaliśmy skunksa, jeża i tchórzofretkę. A na koniec obejrzeliśmy prezentację multimedialną o zwierzętach przygotowaną przez pracownika zoo.

BICIE REKORDU GUINNESSA

30 września.
Dzieci z naszego przedszkola włączył się do ogólnopolskiej akcji wspólnego mycia zębów. Z radością i ochotą czyściły zęby.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września.
To dostarczenie dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem… i tak właśnie było u nas.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

19 września.
Co roku włączamy się do tej akcji. Sprzątamy okolice naszego przedszkola. Dorośli, dbajcie o czystość !

PIKNIK RODZINNY

18 września.
To okazja do wspólnej zabawy dla dzieci, rodziców i pracowników przedszkola. Były zawody sportowe pyszne jedzenie, potrawy przygotowywane przez naszych pracowników, nawet chleb pieczony przez jedną z nauczycielek oraz dużo zabawy.

WYCIECZKA NA DZIAŁKI

17 września.
Jak co roku, dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce na pobliskie działki. Oglądały drzewa owocowe, krzewy, warzywa i jesienne kwiaty. Degustowały podarowane owoce. Poznały także przeznaczenie narzędzi ogrodniczych.

NOWY ROK PRZEDSZKOLNY

Witamy w nowym roku przedszkolnym 2014/2015
Szczególnie witamy w Naszym Przedszkolu nowe Dzieci i ich Rodziców. Razem z nami przeżyjecie mnóstwo przygód.