godło

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNE

Życzenia Świąteczne

Piękna jest radość w Święta,
Ciepłe są myśli o bliskich,
Niech pokój, miłość i szczęście
Otoczy dzisiaj Nas wszystkich.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku
wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom
życzy
Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola

Spotkanie wigilijne

wigilia

Dnia 15 grudnia br. odbyło się w Naszym Przedszkolu "Spotkanie Wigilijne". Dzieci wystąpiły w programie świątecznym przed publicznością złożoną z najbliższej rodziny. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i zabaw oraz... Świętego Mikołaja z prezentami.

ZAJĘCIA JUDO

JUDO

9 listopada.
Dzisiaj Panie z Klubu Sportowego Gwardia, prowadziły dla nas zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo. Wspólnie braliśmy udział w treningu.

BAL JESIENI

28 października.
Bal jesieni, wszystkie dzieci z entuzjazmem powitały prowadzących, były konkursy, wspólna zabawa. Utrwalaliśmy wiedzę na temat jesieni. Bardzo dziękujemy rodzicom za tak piękne stroje.

JUŻ W PRZEDSZKOLU

Dzieci, które są u nas pierwszy rok poznają placówkę, zasady i reguły. Nawiązują pierwsze przyjaźnie, sympatie. Wszyscy się staramy aby dzieciom było tu jak najlepiej….

NOWY ROK PRZEDSZKOLNY

Witamy w nowym roku przedszkolnym 2015/2016
Szczególnie witamy w Naszym Przedszkolu nowe Dzieci i ich Rodziców. Razem z nami przeżyjecie mnóstwo przygód.